szkoła nauki jazdy Oława

O nas

Kar-Klub to firma rodzinna, założona w 1994 roku, z siedzibą główną w Jelczu-Laskowicach. Od ponad 20 lat świadczy usługi szkoleniowe dla przyszłych kierowców, kładąc nacisk na ciągłe podnoszenie jakości szkoleń, kwalifikacji pracowników oraz poziomu obsługi kursantów. Naszą kadrę współtworzą doświadczeni instruktorzy, cierpliwi, opanowani, otwarci na zmiany, posiadający odpowiednie kompetencje potwierdzone certyfikatami i dyplomami. Każdy kursant jest u nas traktowany indywidualnie, z wyrozumiałością i należytym szacunkiem.

Stawiamy sobie za cel nie tylko efektywne przygotowanie do egzaminu państwowego, ale również przeszkolenie z zakresu bezpiecznej, prawidłowej techniki jazdy. Działając zgodnie z naszą misją, bierzemy udział w akcjach społecznych, mających na celu podniesienie poziomu wiedzy lokalnej społeczności z zakresu przepisów drogowych i prawidłowego zachowania na drodze, wzmacniając tym samym świadomość społeczną o zagrożeniach i zasadach bezpieczeństwa podczas korzystania z dróg publicznych.

Zgodnie z zasadą, że człowiek uczy się całe życie, nasze akcje dedykowane są dla każdej grupy społecznej i wszystkich osób, niezależnie od wieku, począwszy od dzieci, a skończywszy na kierowcach z długoletnim stażem.

MISJA

Misją Kar-Klub jest podniesienie bezpieczeństwa na drogach poprzez przeprowadzanie najwyższej jakości szkoleń kandydatów na kierowców oraz podnoszenie poziomu wiedzy lokalnej społeczności z zakresu przepisów drogowych.

WIZJA

Naszą wizją jest dążenie do oferowania najwyższej jakości szkoleń, prowadzonych przez profesjonalną kadrę, wykorzystując innowacyjne metody nauczania, zachowując indywidualne podejście i szacunek do każdej osoby szkolonej, oraz zapewniając odpowiednie poczucie bezpieczeństwa i komfortu podczas szkolenia.

DLACZEGO MY?

Wybór ośrodka szkolenia kierowców, to bardzo ważna decyzja dla każdej osoby, która wyraziła chęć podjęcia szkolenia, niezależnie od wieku i kategorii prawa jazdy. Dokonując wyboru ośrodka, wiążemy się z nim na długie godziny nauki, uzależniamy od niego swoje nastawienie do jazdy, komfort psychiczny podczas szkolenia, stopień przygotowania do egzaminu, jak i stopień wiedzy, którą będziemy dysponować już po otrzymaniu prawa jazdy.

Z tego względu, decyzja ta powinna zostać przemyślana i podjęta bardzo rozważnie. Dlaczego uważamy, że jesteśmy w stanie sprostać tak ważnej misji, jak przygotowanie przyszłego kierowcy do bezpiecznej i komfortowej jazdy?

• posiadamy ponad 20-letnie doświadczenie w tej dziedzinie
  • nasi instruktorzy to wykwalifikowani fachowcy, nastawieni pozytywnie do każdego kursanta, dokładający wszelkich starań do efektywnego przekazania wiedzy oraz utrzymania komfortowej atmosfery podczas szkolenia
  • nastawiamy się na przygotowanie kursantów nie tylko do zdania egzaminu państwowego, ale również do późniejszego bezpiecznego poruszania się po drogach, prowadząc zajęcia m.in. na autostradzie oraz parkingach przy dużych supermarketach
  • dajemy możliwość nieodpłatnego, wielokrotnego uczestnictwa w zajęciach teoretycznych, na których zawsze można wyjaśnić wszelkie wątpliwości, związane z przepisami